Ideaalne alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rannahooajaks. Samuti, Kodune kõhulihaste treening on hea vahelduseks teha ka

kodus olemist on veidi rohkem kui Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rannahooajaks. Samuti, kuna kodus olemist on veidi rohkem kui tavaliselt, siis on hea vahelduseks teha ka harjutusi. Miks peaks üldse kõhulihaseid treen Kodune kõhulihaste treening Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rannahooajaks. Samuti, kuna kodus olemist on veidi rohkem kui tavaliselt, siis on hea vahelduseks teha ka harjutusi. Miks peaks üldse kõhulihaseid treenima?  Kõhulihased on olulised nii ilusa välimuse puhul, kui ka meie igapäevaste toimetuste puhu

Kodune kõhulihaste treening Kristo reedel, 25. sept. 2020., kell 12:04:34 Kes meist ei unistaks trimmis kõhust, kus ilmutab ennast sixpack. Tugevad kõhulihased annavad nii hea välimuse, kui ka muudab meie igapäevased tegemised vähem piinarikkaks. Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rannahooajaks. Samuti, kuna kodus olemist on veidi rohkem kui tavaliselt, siis on hea vahelduseks teha ka harjutusi. Miks peaks üldse kõhulihaseid treenima?  Kõhulihased on olulised nii ilusa välimuse puhul, kui ka meie igapäevaste toimetuste puhul. Tugevad kerelihased hoiavad meid varajaste seljavalude eest, ennetab vigastusi ning muudavad päevad vähem murevabaks (vähemalt valulises mõtted). Väga hästi on see osa välja toodud just ( www.boostupfitness.com/et/13-koige-efektiivsemat-kohulihaste-harjutust/) Mis oleks head kõhulihaste harjutused mida teha? Toon välja kolm harjutust, mida võite enda igapäevasesse rutiini lisada. Kui soovid treenida vastupidavust, siis võiks kõhulihaseid koormata igapäev ning mida rohkem jaksad teha seda parem. Kuid, kui soovid lihasmassile rõhku panna, siis võiks juurde võtta raskused ning anda ka veidi puhkust enda sixpackile. 1. Plank ehk toenglamang Plank on ülemaailmselt tuntud harjutus. Eesti keeles on osadele see harjutus tuttav kui toenglaman. Tegu on kvaliteetse ning tõhusa harjutusega. Mis kaasab endaga mitmed lihasgrupid.  Kuidas seda sooritada? Väga lihtne. Võta toenglamang (toetu küünarvartele). Hoia keha sirge ning kerelihased pinges. Hoia. Pane stopper tööle ja vaata, mis tasem

Kodune kõhulihaste treening

Kristo reedel, 25. sept. 2020., kell 12:04:34
Kes meist ei unistaks trimmis kõhust, kus ilmutab ennast sixpack. Tugevad kõhulihased annavad nii hea välimuse, kui ka muudab meie igapäevased tegemised vähem piinarikkaks.

Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rannahooajaks. Samuti, kuna kodus olemist on veidi rohkem kui tavaliselt, siis on hea vahelduseks teha ka harjutusi.

Miks peaks üldse kõhulihaseid treenima? 

Kõhulihased on olulised nii ilusa välimuse puhul, kui ka meie igapäevaste toimetuste puhul. Tugevad kerelihased hoiavad meid varajaste seljavalude eest, ennetab vigastusi ning muudavad päevad vähem murevabaks (vähemalt valulises mõtted). Väga hästi on see osa välja toodud just (www.boostupfitness.com/et/13-koige-efektiivsemat-kohulihaste-harjutust/)

Mis oleks head kõhulihaste harjutused mida teha?

Toon välja kolm harjutust, mida võite enda igapäevasesse rutiini lisada. Kui soovid treenida vastupidavust, siis võiks kõhulihaseid koormata igapäev ning mida rohkem jaksad teha seda parem. Kuid, kui soovid lihasmassile rõhku panna, siis võiks juurde võtta raskused ning anda ka veidi puhkust enda sixpackile.

1. Plank ehk toenglamang

Plank on ülemaailmselt tuntud harjutus. Eesti keeles on osadele see harjutus tuttav kui toenglaman. Tegu on kvaliteetse ning tõhusa harjutusega. Mis kaasab endaga mitmed lihasgrupid. 
Kuidas seda sooritada?
Väga lihtne. Võta toenglamang (toetu küünarvartele). Hoia keha sirge ning kerelihased pinges. Hoia. Pane stopper tööle ja vaata, mis tasemel sinu lihased on. Hea võimaluse seda endale ajaline eesmärk ning sihtida alati paremat aega.

2. Mägironija

Mägironija puhul saab koormata nii enda kõhulihaseid, kui keha keha üleüldiselt. Hea võimalus panna enda vastupidavus proovile. Kuigi nimi on mägironija, siis ronimisega ei ole siin mingit pistmist. Harjust saab sooritada iga pool ning ei pea muretsema ka alusmati olemas olu pärast.
Kuidas sooritada? 
Võta jällegi toenglamang. Käed seekord sirged. Hoia keha sirge ning lihased pinges. Too ja too jalgu "joostes" rinna alla nagu teeksid põlvetõsteid. Mida kiiremini teed, seda raskem on.

3. Jalatõsed

Mugav "pikutamis asendis olev" kõhulihaste harjutus. Siin oleks hea, kui oleks ka matt või mõni pehmendus, mida enda alla panna. Rõhk langeb alumistele kõhulihastele.
Kuidas sooritada? 
Lama selili. Tõsta sirged jalad. Tõsta, kuni moodustub täisnurk kere ja jalgade vahel. Too jalad alla tagasi. 
Lihtne ja efektiivne harjutus.

Kokkuvõtteks
Tõin välja kolm lihtsat harjutust. Enamustele kindlasti teada ja tuntud harjutused aga alati on hea meelde tuletada ning alustada varajase ettevalmistusega.

Ideaalne alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rannahooajaks. Samuti, Kodune kõhulihaste treening on hea vahelduseks teha ka
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Blogid
tann: Kuidas kasiinomänge mängides võita ja jääda kasumisse, 1. Valige õige mäng   Alati, kui män.. [67] Sisupuu sitemap
Kristo: Kodune kõhulihaste treening, Praegu on ideaalne aeg alustamaks ettevalmistustega järgmiseks rann.. [220]
Taavi: Inimese Finantseerimise Liigid, Finantseerimine on laenatud sõna, mis eesti keeles tähendab rahas.. [268]
Martin: 5 lihtsat nippi kuidas valmistuda maratoniks, Oled näinud vaeva treeningutega, söömisega ning pi.. [410]
villum: Kasiino boonused - kui tark on neid kasutada?, Kasiino boonused on juba pikalt aega üheks parima.. [804]
sell: Mis valdkonna veebipäevaraamatut pidada?, Millest kirjutada? Ning miks kirjutada? Veebipäevikuke.. [881]
Chris: Koroonakriis - mis seis on laenude ja finantseerimisega?, Käesolev blogipostitus räägib sellest,.. [948]
Algirdas: Kas tasub juua kanepitee?, Kas tasub juua kanepitee? Praegu on populaarsust kogunud kuivatatud.. [923]
hable: 8 asja, millele võiksid enne kodulehe kohtumisele tulekut mõelda, 1. Head näited Tuleta meel.. [1356]
tann: Kodulehe tegemine aastal 2020, Klient tavaliselt ei tea ega peagi teadma, kuidas toimivad ühe aren.. [1429]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Jan12: 1, .. [36] Hea kodulehe valmistamine
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Algirdas: .. [23] Korraliku kodulehe tegemine
Algirdas: .. [61] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Neljapäev, 29. okt. 2020., kell 07:35 - parim aeg päevast
või tee uus
[220] Blogi
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0342s