Amanda!" sügavas unes olnud naine. Kuna ta "Robert Connori päevikud" 1.5 sellest esialgu  väljagi. Kuid lause

et näeb halba und, siis ei "Tule välja, Amanda!" kuulis sügavas unes olnud naine. Kuna ta arvas, et näeb halba und, siis ei teinud ta sellest esialgu  väljagi. Kuid lause üha kordus ja kordus. Õige pea kuulis ta ka om "Robert Connori päevikud" 1.5 "Tule välja, Amanda!" kuulis sügavas unes olnud naine. Kuna ta arvas, et näeb halba und, siis ei teinud ta sellest esialgu  väljagi. Kuid lause üha kordus ja kordus. Õige pea kuulis ta ka oma isa häält. "Mees kui sa surma ei taha saada, siis kao siit jalamaid minema!".  

"Robert Connori päevikud" 1.5 Robert Connor neljapäeval, 5. augustil 2010., kell 21:58:00 1. osa 5. peatükk "Tule välja, Amanda!" kuulis sügavas unes olnud naine.  Kuna ta arvas, et näeb halba und, siis ei teinud ta sellest esialgu  väljagi. Kuid lause üha kordus ja kordus.  Õige pea kuulis ta ka oma isa häält.  "Mees kui sa surma ei taha saada, siis kao siit jalamaid minema!".  Selle peale Amanda siiski ärkas. Ta vaatas öökapil olevat kella.  See näitas juba 2-te. Nüüd sai ta aru, et kisa mida ta oli kuulnud,  ei olnud unes...  Hoopis Thomas oli tulnud teda otsima. Tema kehale tekkis hetkega  kananahk. Ta ei teadnud mida teha. Naine tundis paanikat. Hetk hiljem  ärkas ka laps kisa peale üles ja üritas meestega võidu karjuda. Ta  võttis korraks lapse sülle, hoidis ja lohutas teda kuni see rahunes  ning seejärel pani ta voodile tagasi. Amanda riietas end kiirelt ja  kõndis  vaikselt, endal süda sees puperdades, välja, vaatama mis  toimub. Õnneks oli kõik juba läbi.  Nimelt sõitis Thomas juba minema. Amanda ei imestanud selle üle,  sest ta teadis, et mees ei lähe naljalt kellegile kallale. Kui, siis  vaid oma naisele või juhul kui asi oli seda väärt, sest jõudu oli tal  piisavalt, et peksta ükskõik kes vaeseomaks, kuid siiski teatud  põhimõtted tal olid ja neile jäi ta alati kindlaks.  Thomas ei tahtnud kunagi tekitada mingeid skandaale. Ka litsid,  kellega ta väljas käis, olid vaid uhkustamiseks sõprade ees.  Amanda tundis en

"Robert Connori päevikud" 1.5

Robert Connor neljapäeval, 5. augustil 2010., kell 21:58:00
1. osa 5. peatükk

"Tule välja, Amanda!" kuulis sügavas unes olnud naine. 
Kuna ta arvas, et näeb halba und, siis ei teinud ta sellest esialgu  väljagi. Kuid lause üha kordus ja kordus. 
Õige pea kuulis ta ka oma isa häält. 
"Mees kui sa surma ei taha saada, siis kao siit jalamaid minema!".  Selle peale Amanda siiski ärkas. Ta vaatas öökapil olevat kella. 
See näitas juba 2-te. Nüüd sai ta aru, et kisa mida ta oli kuulnud,  ei olnud unes... 
Hoopis Thomas oli tulnud teda otsima. Tema kehale tekkis hetkega  kananahk. Ta ei teadnud mida teha. Naine tundis paanikat. Hetk hiljem  ärkas ka laps kisa peale üles ja üritas meestega võidu karjuda. Ta  võttis korraks lapse sülle, hoidis ja lohutas teda kuni see rahunes  ning seejärel pani ta voodile tagasi. Amanda riietas end kiirelt ja  kõndis  vaikselt, endal süda sees puperdades, välja, vaatama mis  toimub. Õnneks oli kõik juba läbi. 
Nimelt sõitis Thomas juba minema. Amanda ei imestanud selle üle, 
sest ta teadis, et mees ei lähe naljalt kellegile kallale. Kui, siis  vaid oma naisele või juhul kui asi oli seda väärt, sest jõudu oli tal  piisavalt, et peksta ükskõik kes vaeseomaks, kuid siiski teatud  põhimõtted tal olid ja neile jäi ta alati kindlaks. 
Thomas ei tahtnud kunagi tekitada mingeid skandaale. Ka litsid,  kellega ta väljas käis, olid vaid uhkustamiseks sõprade ees. 
Amanda tundis end palju rahulikumana kui Thomas oli kadunud. Nagu  kivi oleks südamelt langenud. 
Siiski pidi Amanda midagi ette võtma. Ta teadis, et igavesti ta sinna jääda ei või. Esiteks tuleb kindlasti Thomas uuesti teda sinna  otsima, seega ei saa ta seal ennast turvaliselt tunda. Kuigi Thomas  oli lahkunud, tundis ta end ka kurvana. 
"Kas tõesti nii kergelt annab Thomas alla? Kas tõesti nii vähe  armastab ta mind?" mõtles Amanda. 
Ta teadis, et Thomas polnud teda kunagi tegelikult armastanud, kuigi  Amanda oli seda alati lootnud ja soovinud. Nad olid tuttavaks saanud  ühes kohalikus baaris. Thomas käis seal igal nädalavahetusel.  Tihtipeale ka nädala sees. Amanda tavaliselt baarides ei käinud. Väga  harva. See oli üks nendest harvadest kordadest. Amanda oli just oma  eelmise kutiga lahku läinud ja otsis lohutust nüüd pudelipõhjast.  Baaris aga kohtas ta Thomast. 
Amandale hakkas Thomas kohe meeldima. Naine oli teda ka varem näinud  ja temast palju kuulnud, kuid mitte kunagi temaga rääkinud.  Õigupoolest teadsid temast midagi pea kõik linna elanikud. Ta oli  kohalik elav legend. Ta oli populaarne. Teda kas vihati või  armastati. Ükskõikselt ei suhtunud temasse keegi. 
Peale lühikest tutvumist mindi kahekesi juba Amanda poole. Kui Amanda  mõned kuud hiljem Thomasele rasedusest teatas, palus Thomas tal  aborti teha. Naine aga keeldus sellest. Peale lühikest mõtlemist  otsustas Thomas Amandaga kokku jääda ja laps üles kasvatada. 
Nüüd tundis aga Amanda, et on jäänud ilma ainsast mehest keda kunagi  armastanud on. Mis siis, et Thomas oli kohutav mees. Veel hullem oli  aga see, et ta tundis, et Thomas ei hooli temast ega lapsest üldse.  Ta soovis, et Thomas oleks natukenegi vaeva näinud selleks, et Amanda  tagasi tema juurde läheks. 
"Oleks Thomas mind vaid palunud, ma oleksin kohe läinud" mõtles ta.
Hakka fänniks facebookis: tiny.cc/eorbc
Amanda!" sügavas unes olnud naine. Kuna ta "Robert Connori päevikud" 1.5 sellest esialgu  väljagi. Kuid lause
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Novellid
Taiduse Koolivend: Zenoni kirjatahvel, Zenonile meeldis alati kui vanaisa ja vanaema külla tulid. Ta näg.. [4078] Sisupuu sitemap
Erika Azojan: To truly live, you need to die., I've stopped. It's over. No developing, no direction. Ju.. [4110]
CC: LILIAN & KEVIN - And the reason is youu.., Ühel päikselisel kevade hommikul lõpuks see, millest .. [4081]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.11, Istusin klassis ja ei suutnud oodata tunni lõppu. Käes ol.. (2) [21138]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.10, Oli laupäev ja ma vaatasin parasjagu diivanil elutoas tel.. [4196]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.9, Koolis olid tunnid äsja lõppenud. Jalutasin kodu poole ja.. (4) [24121]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.8, Musi, mille Robert Jenniferilt tol päeval sai, muutis teda.. [4335]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.7, Viies tund oli lõppenud. Jennifer kutsus mind enda poole... [3948]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.6, Amanda kõndis oma 7 aastase pojaga koolist koju. See oli R.. [4097]
ericita: Muinasjutt., Elu ongi muinasjutt!Muinasjut ud algavad elust enesest ja hetkedest,mis meid lumma.. [4763]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kodustaar.ee: Patsikummi ajalugu, Scrunchie on kerge ja lõbus aksessuaar, mis kannab endas kahte funktsi.. [60] Hea kodulehe valmistamine
Kristo: Aiakujundamine - ideed ja mõtted, Millist aiatüüpi valida?Aiatüüpe on mitmeid erinevaid aga toon.. [93] Korraliku kodulehe tegemine
Sergei: Parimad majutusasutused Eestis?, Kuidas siis valida parimaid majutusasutusi Eestis? Üks võimalus.. [169] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Laupäev, 10. aprill 2021., kell 22:39 - parim aeg päevast
või tee uus
[3699] Novell
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0326s