Terroritabloo aitab hirmu tõsta

Terroritabloo aitab hirmu tõsta

Terroritabloo aitab hirmu tõsta Herman Haak esmaspäeval, 22. nov. 2004., kell 15:31:38 Tänastest uudistekanalitest võis lugeda plaanist hakata ka kodusel maarjamaal kasutama USA eeskujul värvilisi hirmutabloosid, mis tuletaksid inimestele kogu aeg meelde, et tuleb hirmu tunda. Mille ees või kuidas täpselt hirmu tundma peab, ei ole veel täpselt selge. Tundub, et kõige suuremaks väärtuseks peetakse totaalse hirmu tundmist ennast. Eks hirmunud inimesed muutuvad muidugi vastuvõtliku.. Loe lähemalt teisip., 23. nov. 04., kell 12:18 Kaja Ma arvan, et üleüldise paanika tekitamine on tõepoolest väga mõtetu. Samas oli oma iva selles, et mingitel suurematel kommunikatsiooni- ja energiakeskustel ei ole oma kriisiplaane. Need tuleks küll välja töötada, et oleksid kohe käepärast võtta. Samas, autoril oli oma point selles, et ega turvaplaanide väljatöötamine ole mingi üldrahvalik üritus. Või peeti nende valgusfooride kasutuselevõtmist totaalse tsiviilkaitse tagasitoomise ühe osana - et kõik peavad kühmus käima ja kõvasti värisema. kolmap., 24. nov. 04., kell 12:55 Raul Michael Moore pani sellesama terroritabloo äärmiselt intrigeerivasse konteksti. Tema poolt kasutatud metafoor oli umbes nii, et rahvast drillitakse värviliste tuledega kui tsirkusekoeri. Et teaksid millal on õige aeg hüpata, käpaga viibata või haugatada.

Terroritabloo aitab hirmu tõsta

Herman Haak esmaspäeval, 22. nov. 2004., kell 15:31:38
Tänastest uudistekanalitest võis lugeda plaanist hakata ka kodusel maarjamaal kasutama USA eeskujul värvilisi hirmutabloosid, mis tuletaksid inimestele kogu aeg meelde, et tuleb hirmu tunda.

Mille ees või kuidas täpselt hirmu tundma peab, ei ole veel täpselt selge. Tundub, et kõige suuremaks väärtuseks peetakse totaalse hirmu tundmist ennast. Eks hirmunud inimesed muutuvad muidugi vastuvõtliku.. Loe lähemalt


teisip., 23. nov. 04., kell 12:18
Kaja
Ma arvan, et üleüldise paanika tekitamine on tõepoolest väga mõtetu. Samas oli oma iva selles, et mingitel suurematel kommunikatsiooni- ja energiakeskustel ei ole oma kriisiplaane. Need tuleks küll välja töötada, et oleksid kohe käepärast võtta.

Samas, autoril oli oma point selles, et ega turvaplaanide väljatöötamine ole mingi üldrahvalik üritus. Või peeti nende valgusfooride kasutuselevõtmist totaalse tsiviilkaitse tagasitoomise ühe osana - et kõik peavad kühmus käima ja kõvasti värisema.
kolmap., 24. nov. 04., kell 12:55
Raul
Michael Moore pani sellesama terroritabloo äärmiselt intrigeerivasse konteksti. Tema poolt kasutatud metafoor oli umbes nii, et rahvast drillitakse värviliste tuledega kui tsirkusekoeri. Et teaksid millal on õige aeg hüpata, käpaga viibata või haugatada.


Kultuuriuudised
Marko Kaldur: Algas Teeliste Kirikute uus hooaeg, "Teeliste kirikud" eesmärk on tutvustada nii.. [1243] Sisupuu sitemap
tteater: "Sõnadeta mäng" - T-TEATER, Kõrb. Pimestav valgus.Inimene paiskub lavale. Ta kukub, tõuseb, puh.. [3729]
Kaire Papp: Oktoobris toimub esmakordselt uus festival ÜLE HELI, Esimesel aastal on festivali teemaks.. [3446]
Raske Raud: Tuunitud, mehiste masinate show, Juulikuus saab Tallinna lauluväljakul näitusel Baltic Truck.. [4317]
Maale elama: Maal on avarust ja mulda, Kindlasti tead, et maal on palju tühjalt seisvaid talusid, mis oo.. (2) [14648]
Tall Ships Races: Saaremaad väisanud suursugune purjelaevastik peatub nädalalõpul Riia, „Tall Ship.. [3483]
Piia: Linna Pea Rock 2012, Sellel aastal juba neljateistkümnendat korda toimuv Linna Pea Rock toob laval.. (2) [13695]
Monika Lell: Tudengite Talvepäevad 2012, Tudengite Talvepäevad on 14. korda Pärnus toimuv pidu ja möll,.. [4472]
Eleny: Vesiroosivisioon 2012, Visioon hakkab rokkima laupäeval, 25. Veebruaril kell 18.00. PILET 2 &euro.. [3967]
Merli Antsmaa: Mikk Saar ja Marvi Vallaste jagavad midagi isiklikku, Lauljate sõnul on lood hoolikalt va.. [4461]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Wixter: ÕPETUS: Kuidas teha päris enda blogi?, SAMM 1. - Vali platvorm!Ca 60% internetist on loodud Word.. [90] Hea kodulehe valmistamine
Noor Nõid: 13, Kõik oli nagu normaalne päev aga ma seisin äkki Delice-s suht lampi Kirna mõisa omanikug.. [354] Korraliku kodulehe tegemine
Noor Nõid: Nõie elu algus., Ma ei kirjuta veel sellest millest kõik alguse sai. Jäägu see üllatusek.. [302] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Teisipäev, 19. nov. 2019., kell 01:56 - parim aeg päevast
või tee uus
(2) [13436] Kultuuriuudis
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0296s