Robert tol päeval sai, muutis teda "Robert Connori päevikud" 1.8 See oli tema arvates imeline.

Musi mille kohta ta küll ise Musi, mille Robert Jenniferilt tol päeval sai, muutis teda igaveseks. Musi mille kohta ta küll ise suudlus ütles. See oli tema arvates imeline. Olles vaid 8 aastane tundis ta end siiski kui täismees.Kuid lisaks sell "Robert Connori päevikud" 1.8 Musi, mille Robert Jenniferilt tol päeval sai, muutis teda igaveseks. Musi mille kohta ta küll ise suudlus ütles. See oli tema arvates imeline. Olles vaid 8 aastane tundis ta end siiski kui täismees.Kuid lisaks sellele tundis ta ka oma esimest armastust. Ta oli kindel, et on armunud Jenniferi ja et soovib teda oma

"Robert Connori päevikud" 1.8 Robert Connor neljapäeval, 2. sept. 2010., kell 00:16:10 Musi, mille Robert Jenniferilt tol päeval sai, muutis teda igaveseks. Musi mille kohta ta küll ise suudlus ütles. See oli tema arvates imeline. Olles vaid 8 aastane tundis ta end siiski kui täismees. Kuid lisaks sellele tundis ta ka oma esimest armastust. Ta oli kindel, et on armunud Jenniferi ja et soovib teda omale naiseks. Üldse oli Robert tol ajal populaarne. Ta meeldis kõigile tüdrukutele, sest ta ei suhtunud neisse nii nagu teised poisid. Ta oli tüdrukute arvates hooliv ja armas. Mitte kunagi ta ei kiusanud neid nii nagu teised. Seepärast võis teda pidada ka algklasside populaarseimaks poisiks tüdrukute hulgas. Üldse meeldis talle rohkem aega veeta tüdrukute kui poistega. Isegi tema ema pidas teda juba 8 aastaselt parandamatuks naistekütiks. Edaspidi üritas saada Robert kõikvõimalikul moel Jenniferi tähelepanu. Miskipärast Jennifer aga tema tunnetele vastata ei soovinud. Pigem oli ta külmemkas muutunud. Robertile see ei  meeldinud ja ta ei saanud aru milles probleem. Küll üritas ta osta Jenniferile poest head-paremat, näiteks pulgakommi, šokolaadi ja muud kui ema talle vahel oli natuke taskuraha loovutanud, mida siiski  juhtus harva. Kuid endiselt ei vastanud Jennifer tema tunnetele. Kui Robert oli juba mitmed nädalad üritanud tüdruku südant võita, otsustas ta alla anda ja hakkas rohkem aega veetma Scottiga. Ta ei varjanud ka Scotti eest oma tundeid Jenniferi vastu. Ühel päeval kui nad olid linna lähedal asuva jõe äärde kalale läinud, küsis ta Scottilt

"Robert Connori päevikud" 1.8

Robert Connor neljapäeval, 2. sept. 2010., kell 00:16:10

Musi, mille Robert Jenniferilt tol päeval sai, muutis teda igaveseks. Musi mille kohta ta küll ise suudlus ütles. See oli tema arvates imeline. Olles vaid 8 aastane tundis ta end siiski kui täismees.
Kuid lisaks sellele tundis ta ka oma esimest armastust. Ta oli kindel, et on armunud Jenniferi ja et soovib teda omale naiseks. Üldse oli Robert tol ajal populaarne. Ta meeldis kõigile tüdrukutele, sest ta ei suhtunud neisse nii nagu teised poisid. Ta oli tüdrukute arvates hooliv ja armas. Mitte kunagi ta ei kiusanud neid nii nagu teised. Seepärast võis teda pidada ka algklasside populaarseimaks poisiks tüdrukute hulgas.
Üldse meeldis talle rohkem aega veeta tüdrukute kui poistega. Isegi tema ema pidas teda juba 8 aastaselt parandamatuks naistekütiks. Edaspidi üritas saada Robert kõikvõimalikul moel Jenniferi tähelepanu. Miskipärast Jennifer aga tema tunnetele vastata ei soovinud. Pigem oli ta külmemkas muutunud. Robertile see ei 
meeldinud ja ta ei saanud aru milles probleem. Küll üritas ta osta Jenniferile poest head-paremat, näiteks pulgakommi, šokolaadi ja muud kui ema talle vahel oli natuke taskuraha loovutanud, mida siiski 
juhtus harva. Kuid endiselt ei vastanud Jennifer tema tunnetele.
Kui Robert oli juba mitmed nädalad üritanud tüdruku südant võita, otsustas ta alla anda ja hakkas rohkem aega veetma Scottiga. Ta ei varjanud ka Scotti eest oma tundeid Jenniferi vastu.
Ühel päeval kui nad olid linna lähedal asuva jõe äärde kalale läinud,
küsis ta Scottilt "Ütle mida ma tegema peaks. Mulle meeldib Jennifer. Aga mina talle vist mitte nii väga. Olen kõike üritanud. Ainuke asi mida ma teinud ei ole, on vist põlvili palumine."
Ta küsis seda Scottilt kuna pidas teda endast targemaks ja kogenenumaks sel alal. Ka Scott oli silma jäänud tüdrukutele aga peamiselt oma jõu, välimuse ja kallite mänguasjadega.
"Rob, ära üritagi midagi, ära tee temast üldse välja, suhtu temasse ükskõikselt. Ole temaga viisakas, kuid samas ole kättesaamatu. Inimestele meeldivad asjad mida nad arvavad, et ei saa. Sellepärast tõenäoliselt sulle meeldib ka Jennifer."
Seda kuuldes sai Robert vihaseks ja haaras Scottist vihaselt kahe käega kinni. "Sa valetad. Sa tahad hoopis Jenniferi endale!"
"Oma asi mis arvad või teed. Mina andsin sulle lihtsalt head nõu. Oma asi kas kuulad mind või mitte" ütles Scott.
Seejärel rebis ta end haardest lahti ja kõndis edasi. Robert jäi mõttesse. Ta seisis mõne minuti ja jooksis siis Scottile järgi. "Kuidas sa seda kõike tead?" küsis Robert Scottilt. "Minu isa on rääkinud" vastas Scott. Scotti isa oli kohalike naiste seas väga populaarne oma paksu rahakoti tõttu vaatamata sellele, et oli abielus.
"Olgu, mis mul kaotada" ütles Robert endamisi.
Järgmisel päeval koolis proovis ta järgi Scotti õpetatud nõksu.
Hommikul napilt enne tundi kui Robert kõndis oma klassi poole, hüüdis Jennifer: "Tsau!". "Tsau jah" vastas Robert ükskõikselt Jenniferile ilma, et oleks vaadanud tema poolegi. Kui nad olid üksteisest mööda kõndinud, vaatas veel tükk aega Jennifer Robertile järele imestades Roberti ükskõiksust. Kuid Jennifer ei märganud, et tükk aega hiljem vaatas ka Robert tagasi ja ei märganud ka seda, et poisile oli ühte silma kogunenud pisar, mida ta küll vägisi oli üritanud tagasi hoida.
Kõlas kell ja Robert jooksis klassi. Esimene tund oli matemaatika.
Ta ei suutnud kuidagi keskenduda. Terve tund mõtles ta sellele kui rängalt võis ta sellise käitumisega Jenniferile haiget teha. Samas ta tundis, et see on vajalik, vajalik selleks, et Jennifer teda teisiti vaatama hakkaks, et Jennifer tunneks tema vastu sama mis Robert Jenniferi vastu. Tal tuli uus idee.
Enne viimast tundi küsis ta Griseldalt, kes oli Jenniferi üks parimaid sõpru ja kellega sai ka Robert päris hästi läbi, kas nad võiksid koos tema poole minna. Griselda nõustus. Griselda muide käis Jenniferiga samas klassis ja oli temaga sama vana.
Viimase tunni ajal küsis Jennifer Griseldalt: "Kas sa tuleksid täna minu juurde?". "Kahjuks ei saa. Robert tuleb täna minu juurde," vastas Griselda. Jennifer tundis kuidas tema südamest käis läbi külm jutt. Ta ei teadnud isegi miks. Ta ei mõelnud sellele. Talle tundus imelik ja samas tegi ka haiget see, et Robert oli alati käinud Griselda juures koos Jenniferiga. Veel kordagi polnud ta üksi läinud. "Kuid sa võid ka tulla. Ma ei usu, et Robertil selle vastu midagi oleks. Seltsis ikka segasem," ütles Griselda. "Ei, tänan" vastas Jennifer. Ta tundis end tõrjutuna. Ta oleks läinud kaasa kui Robert oleks ise sellest talle rääkinud.
Peale viimase tunni lõppu nägi Jennifer kuidas Robert ja Griselda koos minema jalutasid. Robert küll nägi teda, kuid ei öelnud midagi. "Mis tal küll viga on? Mida ma teinud olen, et ta minuga nii käitub?" mõtles Jennifer.
Robert ei nautinud just kuigi palju Griselda seltskonda. Griselda oli tema arvates inetu ja rumal. Ta oli vaevalt pool tunnikest koos tüdrukuga kui ta juba otsustas ära minna. Ta tundis igavust Griselda seltskonnas. Ta hakkas kõndima hoopis Scotti poole, et veeta veidi aega tema juures ja ühtlasi talt ka nõu küsida.
"Ma ei suuda enam, ausalt. Ma ei taha talle rohkem haiget teha" ütles Robert ajal kui nad kahekesi monopoli mängisid. See oli tema lemmikmäng ja üks vähestest kus tal miskipärast alati vedas.
"Sa oled nõrk mees. Kui sa praegu alla annad siis ei saa sa teda kunagi endale" rääkis Scott.
Õhtul kodus enne magama minekut otsustas Robert, et ta ei tee enam nii palju Jenniferile haiget kui oli seni teinud. Ta lihtsalt on külm tema vastu. Ei näita oma tundeid välja.
Päev oli möödunud. Kui tunnid olid koolis lõppenud, sättis Robert ennast koju minema. Ta oli otsustanud, et ei lähe täna Scotti poole, vaid chillib niisama kodus.
Jennifer astus Robertist umbes pool minutit hiljem kooli uksest välja. Kui Robert oli koolist mõnisada meetrit eemal ja Jennifer temast mõnikümmend meetrit tagapool, siis hüüdis ta Robertit:"Oota korraks!". Robert sai aru, et see kes teda hüüdis, oli Jennifer. Ta kiirendas vaid sammu ega teinud välja.
Olles kõndinud mõned meetrid, vaatas ta korraks selja taha. Ta nägi kuidas Jennifer nuttis. Robert seisatas korraks ja jooksis siis Jenniferi juurde ning võttis ta õrnalt oma embusesse. "Palun vabandust," sosistas Robert vaikselt. "Miks sa nii teed?" küsis Jennifer ja rääkis seejärel edasi: "Miks sa pead mulle haiget tegema? Ma ei saa sinu käitumisest viimasel ajal üldse aru. Enne sa polnud selline. Enne sa olid hooliv ja armas. Nüüd oled sa nii mühaklik." Robert vastas selle peale: "Vabandust. Lootsin, et märkad mind siis. Mitte kui sõpra vaid kui kedagi kes armastab sind." "Armastab?" hüüatas Jennifer ja naeris seejärel natuke pilkavalt. Robert keeras silmad mujale, sest tal oli natuke häbi. "Kas sa ei arva, et me oleme selleks natuke noored? Mina olen ju alles 7 aastane ja sina 8. Äkki me ootaksime sellega veel nii 10 aastat? Ma armastan sind aga nagu sõpra." Robert noogutas selle peale kurvalt. "Kas oleme sõbrad edasi?" küsis Jennifer Robertilt?" "Olgu" vastas Robert nukralt.
Kuigi Robert oli nõus olema edaspidi vaid sõber Jenniferile, siis tegelikult tundis ta endiselt, et armastab Jenniferi. Ta arvas, et ei saa sellest tundest kunagi lahti. Siiski suutis ta teeselda sõprust, kuid kui keegi oleks tähelepanelikult jälginud, oleks ta suutnud välja lugeda Roberti käitumisest seda, et too tundis siiski Jenniferi vastu midagi enamat.
Robert tol päeval sai, muutis teda "Robert Connori päevikud" 1.8 See oli tema arvates imeline.
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Novellid
Taiduse Koolivend: Zenoni kirjatahvel, Zenonile meeldis alati kui vanaisa ja vanaema külla tulid. Ta näg.. [4131] Sisupuu sitemap
Erika Azojan: To truly live, you need to die., I've stopped. It's over. No developing, no direction. Ju.. [4144]
CC: LILIAN & KEVIN - And the reason is youu.., Ühel päikselisel kevade hommikul lõpuks see, millest .. [4119]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.11, Istusin klassis ja ei suutnud oodata tunni lõppu. Käes ol.. (2) [22003]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.10, Oli laupäev ja ma vaatasin parasjagu diivanil elutoas tel.. [4228]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.9, Koolis olid tunnid äsja lõppenud. Jalutasin kodu poole ja.. (4) [25735]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.8, Musi, mille Robert Jenniferilt tol päeval sai, muutis teda.. [4371]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.7, Viies tund oli lõppenud. Jennifer kutsus mind enda poole... [3977]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.6, Amanda kõndis oma 7 aastase pojaga koolist koju. See oli R.. [4131]
ericita: Muinasjutt., Elu ongi muinasjutt!Muinasjut ud algavad elust enesest ja hetkedest,mis meid lumma.. [4795]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kindlustushind: Kasko- ja liikluskindlustuse ostmisega toetad Lastefondi!, link portaalis on võimalik võ.. [49] Hea kodulehe valmistamine
digiuudised: Sportlased, raha ja tehnoloogia, Suuremat pilti vaadates ei ole tegemist NFL-is millegi era.. [60] Korraliku kodulehe tegemine
digiuudised: Mis juhtus Inglismaa jalgpallis?, Inglismaa jalgpall on võtnud vastu otsuse, et see nädalav.. [35] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Pühapäev, 9. mai 2021., kell 15:35 - parim aeg päevast
või tee uus
[4371] Novell
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0341s