Tunnid lõppenud. Jalutasin kodu poole ja "Robert Connori päevikud" 1.9 "Tõenäoliselt olen enamus nädalavahetusest Scotti

juba eelolevale nädalavahetusele. Mõtlesin sellele mida nädalavahetusel Koolis olid tunnid äsja lõppenud. Jalutasin kodu poole ja mõtlesin juba eelolevale nädalavahetusele. Mõtlesin sellele mida nädalavahetusel tegema hakata. "Tõenäoliselt olen enamus nädalavahetusest Scotti v "Robert Connori päevikud" 1.9 Koolis olid tunnid äsja lõppenud. Jalutasin kodu poole ja mõtlesin juba eelolevale nädalavahetusele. Mõtlesin sellele mida nädalavahetusel tegema hakata. "Tõenäoliselt olen enamus nädalavahetusest Scotti või Jenniferi pool." mõtlesin ma omaette.Kui olin jõudmas koju, märkasin ma midagi imelikku. Mis

"Robert Connori päevikud" 1.9 Robert Connor esmaspäeval, 27. sept. 2010., kell 15:54:40 Koolis olid tunnid äsja lõppenud. Jalutasin kodu poole ja mõtlesin juba eelolevale nädalavahetusele.  Mõtlesin sellele mida nädalavahetusel tegema hakata. "Tõenäoliselt olen enamus nädalavahetusest Scotti või Jenniferi pool." mõtlesin ma omaette. Kui olin jõudmas koju, märkasin ma midagi imelikku. Miski  mis pani kohe natuke südame valutama. Nägin võõrast autot maja ees. Minu isal autot polnud. Kui jõudsin kodule veel lähemale, märkasin ma, et see oli ühe isa ja ema tuttava auto. Ühe samasuguse joodiku nagu on nemad. "Jälle nad joovad." mõtlesin ma. "Nojah, mulle ei tulnudki varem meelde, et on kuu algus ja reede. See aga tähendab, et nad joovad kindlalt. Ja nagu näha siis seekord, nagu ka vahel varem, ei ole nad üksi." Olin jõudnud juba maja juurde ja astusin uksest sisse. Kõndisin otse läbi elutoa oma tuppa. Ma ei hakanud vaatamagi mis köögis toimub. Teadsin, et nad on kolmekesi seal. Ema jõudis veel hüüda, et kuidas  koolis läks? Mitu viit said? Ma ei vastanud talle. Ta ei küsinud midagi sellist pea kunagi, kui üksi oli. Alati ikka siis kui ta oli purjus ja mõni külaline oli meil, kelle ees minu hinnetega uhkustada. Jõudes oma tuppa, istusin ma voodile. Mõni hetk hiljem tundsin, kuidas pisar voolas mu silma. Endiselt vihkasin ma nende joomist, endiselt pani see mind nutma. Iga kord tundsin end kuidagi reedetuna, tundsin, et nad mind ei armasta ega hooli minust. Vihkasin neid sellepärast ja iga kord kui nad jõid, tundsin, et ei

"Robert Connori päevikud" 1.9

Robert Connor esmaspäeval, 27. sept. 2010., kell 15:54:40

Koolis olid tunnid äsja lõppenud. Jalutasin kodu poole ja mõtlesin juba eelolevale nädalavahetusele. 
Mõtlesin sellele mida nädalavahetusel tegema hakata. "Tõenäoliselt olen enamus nädalavahetusest Scotti või Jenniferi pool." mõtlesin ma omaette.
Kui olin jõudmas koju, märkasin ma midagi imelikku. Miski 
mis pani kohe natuke südame valutama. Nägin võõrast autot maja ees. Minu isal autot polnud. Kui jõudsin kodule veel lähemale, märkasin ma, et see oli ühe isa ja ema tuttava auto. Ühe samasuguse joodiku nagu on nemad.
"Jälle nad joovad." mõtlesin ma. "Nojah, mulle ei tulnudki varem meelde, et on kuu algus ja reede. See aga tähendab, et nad joovad kindlalt. Ja nagu näha siis seekord, nagu ka vahel varem, ei ole nad üksi."
Olin jõudnud juba maja juurde ja astusin uksest sisse. Kõndisin otse läbi elutoa oma tuppa. Ma ei hakanud vaatamagi mis köögis toimub. Teadsin, et nad on kolmekesi seal. Ema jõudis veel hüüda, et kuidas 
koolis läks? Mitu viit said? Ma ei vastanud talle. Ta ei küsinud midagi sellist pea kunagi, kui üksi oli. Alati ikka siis kui ta oli purjus ja mõni külaline oli meil, kelle ees minu hinnetega uhkustada. Jõudes oma tuppa, istusin ma voodile.
Mõni hetk hiljem tundsin, kuidas pisar voolas mu silma. Endiselt vihkasin ma nende joomist, endiselt pani see mind nutma. Iga kord tundsin end kuidagi reedetuna, tundsin, et nad mind ei armasta ega hooli minust. Vihkasin neid sellepärast ja iga kord kui nad jõid, tundsin, et ei andesta seda neile. Siiski andsin ma selle alati andeks hommikul. Ma ei tea miks, kuid ma ei suutnud kunagi neile mitte andestada ja ei julenud või ei tahtnud neile isegi öelda kui väga nad mulle niimoodi haiget teevad. Ma vist harjusin lihtsalt olema vait selle kohapealt. Iga kord mõtlesin, et hommikul sõiman neil näod täis selle eest, kuid kunagi ma ei teinud seda. Nii ka seekord. Nagu tavaliselt, nii ka nüüd ma ei teadnud mida teha. Miskipärast ma ei suutnud tavaliselt keskenduda teleka vaatamisele või õppimisele kui nad karjusid ja räuskasid juues. Ma lihtsalt nutsin. Nii ka seekord.
Ma läksin teki alla, mul oli see komme kui olin kurb või halvas tujus. Olin kõhuli näoga vastu patja ja lihtsalt nutsin.
Kell oli saamas juba 10 õhtul. Külaline oli vahepeal lahkunud. Ma ei jaksanud enam nutta. Kuulasin vaid nende juttu mis oli päris vaikseks jäämas. Kõik olid nii purjus. Ma ei mäleta enam kõike mida nad rääkisid, kuid mäletan ideaalselt seda kuidas isa küsis emalt: "Kas sa poisile süüa ei peaks tegema? Kell juba nii palju, aga Rob (see oli minu hüüdnimi mida vahel sõbrad ja vanemad kasutasid) pole siiani süüa saanud."
"Mis see sinu perset torgib, ega ta sinu laps pole!" vastas Amanda. Ma oleks otsekui kivistunud. Edasi kuulasin juba nende sõnelust väga tähelepanelikult.
"See, et mina seda last ei sigitanud, ei tähenda, et ta minu oma poleks! Mina olen teda kasvatanud sündimisest saati!" ütles Walter. Nad vist arvasid, et ma ei kuule. Nad arvasid seda miskipärast alati kui nad jõid. Sellistel õhtutel sain ma tihti palju uusi asju teada. "Robert on Thomase ja minu laps ja meie lapseks ta ka jääb!" röökis ema, kelle hääl oli märksa kõrgenenud. Ega Walter ka alla jäänud. "Kao siis oma Thomase juurde, aga pea meeles, et laps jääb siia. Teda sa ära mult ei võta!"
Vahel tundsin, et isa hoolib minust palju rohkem kui ema. Või inimene, keda ma arvasin terve oma elu olevat minu isa. Peale kõike kuuldut olin ma nii segaduses. Ma ei teadnud mida teha. "Kes siis küll minu tegelik isa on"? mõtlesin ma omaette. Teadsin, et pean emalt üle küsima, kas see mida ta ütles on tõsi. Siiski uskusin, et parem on küsida hommikul kui ta kaine on. Ma ei teadnudki kas olla õnnelik või kurb. Olin kurb, sest mulle oldi terve elu minu identiteedi kohta valetatud. Tundsin, et terve minu elu on üks suur vale. Samas olin ma miskipärast ka natuke õnnelik, sest vaatamata sellele, et vahel tundus nagu Walter mind rohkemgi armastab kui ema, siis ta polnud selline inimene kes minule meeldis. Ta käitumine oli vastik, pidasin teda lolliks ja saamatuks. Ma ei tahtnud olla kunagi selline nagu tema on. Kogu aeg olin kartnud, et täiskasvanuna olen äkki täpselt samasugune nagu tema. Kole, karm, loll, vastik...see rida jääkski kestma. Olin õnnelik, sest mõtlesin, et äkki on pärisisa hoopis teistsugune. Korralik, tark, ilus, rikas. Juba ma unistasin sellest, kuidas ma teda näen ja kuidas tema on palju parem kui minu ema ja Walter.
Kätte oli jõudnud laupäeva hommik. Olin juba mõne tunni üleval olnud, söönud ja kohvigi joonud. Nüüd istusin vaikselt elutoas. Vaatasime emaga mingi mõtetu saate kordust, sest muud paremat telekast ei tulnud. Samal ajal üritasin julgust koguda, et emalt küsida asja kohta mida eile kuulsin. Loomulikult olin, nagu alati, andestanud ema ja Walteri eilse joomise. Peale pikka julguse kogumist küsisin siiski emalt: "Sa rääkisid eile Walteriga, et ta ei ole mu isa. Kas see on tõsi?"
Ema vaikis mõne sekundi, ohkas ja ütles siis: "Jah, see on tõsi Rob. Walter ei ole sinu pärisisa. Ta on sind küll peaaegu terve elu kasvatanud."
"Mis siis isaga juhtus?" küsisin ma.
"Sinu isa oli vägivaldne. Veel samal päeval kui sa sündisid, võtsin ma su kaasa ja viisin vanaisa-vanaema juurde. Ta peksis mind ja ma kartsin, et ta võib kasutada vägivalda ka sinu peal. Ta oli vägivaldne paadunud kurjategijast naistekütt. Minu teada on ta praegu üleüldse vangis. Kes teab, võib-olla pole ta oma kuritegeliku elu pärast isegi elus. Vaatamata sellele oli ta mees, keda kõik naised tahtsid, teda imetleti ja austati. Tema sõbrad armastasid teda ja vaenlased kartsid. Ta oli tegelikult väga hea inimene." rääkis ema minu tegeliku isa kohta.
Ma ei teadnud enam mida mõelda. Kas tõesti oli mu isa vägivaldne? Äkki olen siis ka mina selline. Äkki olen ka mina täiskasvanuna vägivaldne ja istun terve oma elu vangis. Vaatamata sellele tahtsin temast nii palju veel teada. Teada tema nime, tahtsin teda näha ja temaga rääkida. Näha milline ta tegelikult on.
Tunnid lõppenud. Jalutasin kodu poole ja "Robert Connori päevikud" 1.9 "Tõenäoliselt olen enamus nädalavahetusest Scotti


Kirjatükki on kommenteeritud (4) korda — loe lähemalt
Samast žanrist
Eelmine Järgmine
Samalt autorilt


Novellid
Taiduse Koolivend: Zenoni kirjatahvel, Zenonile meeldis alati kui vanaisa ja vanaema külla tulid. Ta näg.. [4132] Sisupuu sitemap
Erika Azojan: To truly live, you need to die., I've stopped. It's over. No developing, no direction. Ju.. [4145]
CC: LILIAN & KEVIN - And the reason is youu.., Ühel päikselisel kevade hommikul lõpuks see, millest .. [4119]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.11, Istusin klassis ja ei suutnud oodata tunni lõppu. Käes ol.. (2) [22006]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.10, Oli laupäev ja ma vaatasin parasjagu diivanil elutoas tel.. [4229]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.9, Koolis olid tunnid äsja lõppenud. Jalutasin kodu poole ja.. (4) [25738]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.8, Musi, mille Robert Jenniferilt tol päeval sai, muutis teda.. [4371]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.7, Viies tund oli lõppenud. Jennifer kutsus mind enda poole... [3977]
Robert Connor: "Robert Connori päevikud" 1.6, Amanda kõndis oma 7 aastase pojaga koolist koju. See oli R.. [4132]
ericita: Muinasjutt., Elu ongi muinasjutt!Muinasjut ud algavad elust enesest ja hetkedest,mis meid lumma.. [4795]
Kultuuriuudised
Arvamusrubriik
Kirjandusest
Filmiarvustus
Teatrikriitika
Muusikaelamus
Blogid
Kindlustushind: Kasko- ja liikluskindlustuse ostmisega toetad Lastefondi!, link portaalis on võimalik võ.. [50] Hea kodulehe valmistamine
digiuudised: Sportlased, raha ja tehnoloogia, Suuremat pilti vaadates ei ole tegemist NFL-is millegi era.. [60] Korraliku kodulehe tegemine
digiuudised: Mis juhtus Inglismaa jalgpallis?, Inglismaa jalgpall on võtnud vastu otsuse, et see nädalav.. [35] kodulehe valmistamine Optimist formula
Reisikirjad
Novellid
Luuletused
Mütoloogiad
Portaalist
RSS
Uue blogi avamine
blogi saab avada siit
some top website hosting site providers for both transparently and technically are website design in developing well working in uk top web hosting companies to consider look uk web hosting compare service of top web site hosting providers in the uk and find best site host for your website. Pole kahtlust, et kodulehe tegemine on üheks efektiivsemaks võimaluseks luua uut väärtust ja kodulehe tegemine kiiresti, loe kodulehe tegemine aitab muuta kodulehe tegemine hoopis lihtsamaks kui varem. Teiseks, kodulehe valmistamine toob kliendid lähemale ja aitab kodulehekülje sisu paremini uuendada, vaata lähemalt kodulehe valmistamisest Mõjusa veebilehe 5 olulist elementi sest kodulehekülje loomine on kompleksne ja keerukas tegevus. Kodulehel kasvava metsa ost Eestis metsa ost pakub ka metsamaa ostu võimalust, professionaalne metsa ostumaakler. Safe data backup helps to keep data forever, for example blu-ray is safe for data archiving, see blu-ray discs for data storage this article offers insight to data backup on optical discs like DVD's and blu-ray discs for data archiving. Elektritööd ja mõõtmised, vaata Elektripaigaldiste kontroll elektriprojektid ja tehniline kontroll.
Eestimaiselt hea paik blogimiseks
Pühapäev, 9. mai 2021., kell 16:37 - parim aeg päevast
või tee uus
(4) [25738] Novell
Uue kirjatüki kirjutamist alusta siit
Loomisaeg 0.0325s