Sisu ja vormi sünergia - kodulehe tegemine, korraliku kodulehe valmistamine eriline Sisu ja vormi sünergia - kodulehe tegemine, korraliku kodulehe valmistamine lisaks

kodulehe tegemine
Sisu ja vormi sünergia
Aara disainibüroo põhitegevuseks on hästi navigeeritavate, külastajate poolt lihtsalt üles leitavate ja peale valmimist kergelt hallatavate kodulehekülgede valmistamine. Lähtume eelkõige klientide vajadustest ja koduleheküljele seatavatest eesmärkidest – olgu selleks siis konkreetse kauba brändistamine või Teie ettevõtte igakülgne tutvustamine.
Oleme enda töödes leidnud hea tasakaalu sisu ja vormi vahel — professionaalsed programmeerimislahendused lisavad visuaalkujundustele dünaamikat. Suudame luua praktiliselt kõiki veebirakenduses kasutatavaid interaktiivseid lisasid, olgu need siis foorumid, gallupid, külalisteraamatud, otsingusüsteemid, e-mailerid, tellimisvormid või broneerimissüsteemid.  

Kaasaegsete kodulehekülgede haldamine on kõige lihtsam sisuhaldussüsteemi abil. Aara disainibüroo programmeerijate poolt loodud sisuhaldussüsteemi abil saab lehekülgi juurde luua, neid menüüdes nihutada ja kustutada. Sisuhalduse kaudu saab lihtsalt illustratsioone lisada ja neid uute vastu välja vahetada. Tekste saab vormindada tekstitöötlusprogrammidest tuttavliku tekstiredaktori abil.  

Oleme tööde ja testide käigus omandanud suurepärased kogemused  tulemuslikuks lehekülgede optimeerimiseks otsingumootorite jaoks. Meie poolt valmistatud lehekülgede otsingunähtavuse andmete võrdluste ja  testide tulemusena on meil teadmised ja vahendid, mis võimaldavad luua otsinguedetabelites häid kohti saavutavaid  kodulehekülgi.

Me hindame Tellijate aega kõrgelt, seetõttu pakume alati välja tähtajad, mida me suudame ka reaalselt täita. Enamasti töötame lubatust kiiremini ja kvaliteetsemalt, sest klientide rahulolu on meie meelele parimaks palsamiks. Lõppude lõpuks tahame ju, et soovitaksite meie tööd ka teistele enda tuttavatele ettevõtlikele inimestele.

Teenused Näidised Hinnad Disainitest Kontakt
Avaleht
Aara disainibüroo
Inimlikud veebilehed
Disaininäidised