Visuaalmaterjali töötlus eriline Visuaalmaterjali töötlus lisaks

kodulehe tegemine
Visuaalmaterjali töötlus
Kodulehekülje disainimiseks on vajalik mingisuguse visuaalse allikmaterjali olemasolu. Pole tähtsust, millises formaadis allikmaterjal on, olgu see siis digitaalkaameraga tehtud fotod, fotofilmilt olevad fotod või isegi pabertrükised, me saame graafikat alati skanneerida, ümber formaatida ja kujunduses kasutada.
Kui teil pole originaalfotosid, siis võime leida sobivad illustratsioonid pildipankadest ja sõlmida lepingud nende kasutamiseks. Teine võimalus (enamasti pisut kallim) on originaalfotode tegemine spetsiaalselt veebilehekülje jaoks. Selleks lepime kokku aja, millal meie fotograaf saab inimesi, kaupu, interjööre vms. pildistada ja teeme täiesti uued,  konkreetse koduleheküljega harmoneeruvad  fotod. Viimase variandi puhul tuleb loomulikult varuda kodulehekülje valmimiseks pisut rohkem aega, teisalt võib selle variandi puhul oodata paremat kvaliteeti ja harmoonilisemat sobitumist ülddisainiga.  

Trükiste skanneerimine.

Saame jällegi tuua näiteks ettevõtte, mis oli alles tegevust alustanud ning soovis teha väiksema eelarvega kodulehekülje. Kuna tegemist oli välistootja poolt valmistatud materjale müüva ja paigaldava ettevõttega, siis oli neil olemas välisettevõtte tootekataloog. Nad leppisid kokku piltide kasutamise õiguses ja me skanneerisime trükikataloogist toodete tutvustuste jaoks vajalikud fotod. Kataloogi trükikvaliteet oli hea  - 300dpi (punkti tollile) resolutsiooniga ja veebilehekülgedele ülespandud illustratsioonid said korralikud. 

Graafikatöötlus sisuhaldussüsteemi abil
Kui tellite kodulehele sisuhaldussüsteemi, mille kaudu saate peale valmimist ise sisu toimetada ja juurde lisada, siis pakume võimalust illustratsioonide serverisse üleslaadimise jaoks piltide mõõtmete vähendamist ja nende teravustamist, koloreerimist jms. Serveripoolse graafikatöötluse plussiks on kiirus, Te ei pea muretsema sisus kasutatavate illustratsioonide töötluse ühtsuse üle, tegelema aeganõudva graafikatöötlusega ega tellima seda väljastpoolt.  

Kui programmeerime ja seadistame Teie kodulehele serveripõhise graafikatöötluse vahendid, siis saate alati kiiresti lisada enda koduleheküljele uusi illustratsioone või vanu välja vahetada.
Teenused Näidised Hinnad Disainitest Kontakt
Avaleht Visuaalmaterjali töötlus
Aara disainibüroo
Inimlikud veebilehed
Disaininäidised