Konsultatsioonid eriline Konsultatsioonid lisaks

kodulehe tegemine
Konsultatsioonid
Nii uute lehekügede valmistamise kui ka juba olemasolevate ümberdisainimise puhul alustame Teie vajaduste ja eesmärkide analüüsist. Vaatame üheskoos üle Teie konkurentide lehekülgede head ja vead, ning püüame neist võtta kõige paremad omadused ning vältida tehtud vigu.
Kodulehekülje kavandamise käigus püüame üheskoos sõnastada sellele esitatavad nõudmised ja leida optimaalseimad funktsioonid, mis vastavad täpselt seatud eesmärkidele. Eriti oluline on kõikide tööde fokusseeritus ja eesmärgistatus just väiksema eelarvega projektide puhul, mis peavad looma konkreetse tulemuse.   

Kõikide interaktiivsete lisadega kodulehekülje hind võib küündida ka mitmesaja tuhandeni, siis on juba planeerimisfaasis oluline leida kõige optimaalsemad funktsionaalsused, mis toetavad Teie ärimudelit.   

Näiteks arvas üks jaemüügile keskenduv klient, kellel oli väga piiratud veebiprojekti eelarve, et ta koduleheküljel peaks olema kindlasti foorumid, külalisteraamatud, broneerimissüsteemid ja kõik Eesti pankade poolt pakutavad maksesüsteemid. Samas ei olnud kliendil ülevaadet maksesüsteemide püsikuludest, foorumite ja külalisteraamatute sisu toimetamise ja haldamisega kaasnevatest tööjõukuludest ega ettekujutust kõiki neid süsteeme sisaldava kodulehekülje loomise maksumusest. Konsultatsioonide käigus leidsime eelarve piiresse jääva ja väikeste püsikuludega lahenduse, mis seisnes hoopis korraliku tootekataloogi ja põhjalikult läbimõeldud struktuuriga tellimisvormi loomises.    

Konsultatsioonide käigus anname ülevaate erinevatest võimalustest koduleheküljele seatud eesmärkide saavutamiseks ja valime üheskoos välja optimaalse variandi. Teie poolt tehtud valikute najal saame välja pakkuda konkreetse tegevusplaani ja teha hinnapakkumise. Viimase sobivuse korral räägime läbi täpsemates lepingutingimustes ja sõlmime lepingu kodulehekülje loomiseks.  Lisaks praktilisele disainile saame enda õlule võtta ka uue kodulehekülje loomise käigus ette tulevad administratiivsed toimetused, nagu domeeni registreerimise ja serveriruumi rendilepingu sõlmimise.   

Nõu tasub küsida ka juba olemasolevate lehekülgede optimeerimiseks, sest just  otsingumootoriturunduse valdkonnas on palju võimalusi, mis võivad muuta leheküljed palju nähtavamaks ja lihtsamini leitavaks. Tihti ei olegi vaja teha suuri muudatusi, külastatavuse märgatavaks suurendamiseks piisab enamasti professionaalselt tehtud väikestest ümberseadistustest ja tekstide toimetamisest.
Teenused Näidised Hinnad Disainitest Kontakt
Avaleht Konsultatsioonid
Aara disainibüroo
Inimlikud veebilehed
Disaininäidised