Kodulehtede hinnad eriline Kodulehtede hinnad lisaks

kodulehe tegemine
Kodulehtede hinnad
Tänu professionaalsele programmeerijate ja disainerite meeskonnale saame luua eesmärgipäraseid veebirakendusi. Enamasti saame välja pakkuda tellijate konkreetsete kommunikatsioonivajaduste jaoks optimaalsed lahendused, mis täidavad just täpselt vajalikke ülesandeid.
Kodulehekülje hind kujuneb eelkõike visuaalse  disaini  loomise keerukusest ja interaktiivsete funktsioonide programmeerimise töömahust. Reeglina maksab liigendatuma ja keerukama laotusega ning rohkemate toimetamisvõimalustega kodulehe loomine rohkem.

Ülevaatlikult saab enamlevinuimad veebilahendused jagada hinna järgi kolme gruppi - lihtsalt toimetatavad kodulehed, veebirakendused suuremate kommunikatsioonivajadustega organisatsioonide jaoks ja tellimissüsteemidega tootekataloogid. 

Lihtsad kodulehed
Sisuhaldussüsteemiga lihtsate kodulehekülgede, mille puhul saab lehekülgi juurde luua, sisutekste toimetada ja illustratsioone lisada, hinnad jäävad enamasti vahemikku 332-475 eurot. Lihtsad, toimetatavad koduleheküljed täidavad enamasti suurepäraselt väiksemate ja alles alustavate organisatsioonide vajadusi. Hinnas sisaldub kõik kodulehekülje sujuvaks toimimahakkamiseks vajalik, muuhulgas ka originaalse kujunduse loomine, kodulehekülje valmimisjärgne garantii ja kasutajatugi.

Mahukamad ja struktureeritumad veebirakendused
Suuremate kommunikatsioonivajadustega organisatsioonidel on veebis avaldatava info struktuur keerukam ja ka avaldatavate materjalide maht suurem. Professionaalsed organisatsioonide koduleheküljed sisaldavad paindlikumaid formaadivalikuid, näiteks uudiste ja pressiteadete avaldamise võimalusi, aga kindlasti ka kodulehekülje otsingumootorite jaoks paremini indekseeritavaks tegemist. Mahukama materjali hulgast vajaliku leidmiseks on praktiline kodulehekülje sisene otsingusüsteem, automaatne sisupuu genereerimine ja printerisõbraliku väljundi loomine.

Paindlikumad, mugavamad ja kiiremad toimetamisvõimalused on enda hinda väärt - keskmise suurusega organisatsioonidele valmistame veebilahendusi enamasti  380-620 euroga. 

Tootekataloogid ja e-poed
Otseselt müügiprotsessile orienteeritud veebirakendused sisaldavad tootekataloogi formaati, toodete ostukorvi salvestamist ja valitud toodete automaatset kandmist tellimissüsteemi.  Keskmiselt loome tootekataloogi ja automatiseeritud tellimissüsteemiga veebirakendusi hinnaga 530-795 eurot, hinda mõjutavad olulisemal määral tellimuste käsitlemise lahenduse viis ja maksesüsteemide (pangalingid, krediitkaardid) rakendamine.

Kirjeldage enda vajadusi, teeme hinnapakkumise!
Kui Teil on veebirakenduste loomise vallas küsimusi, siis julgustame kontaktilehe kaudu järgi küsima. Konkreetsema tellimishuvi puhul soovitame kasutada disainitesti lehel olevat hinnapäringuvormi, mille struktuur toetab küsimuste ja valikvastustega disainivajaduste täpsemat kirjeldamist.

Me töötame kiirelt, täpselt ja efektiivselt - just seetõttu saame Teile pakkuda teistest samal alal tegutsejatest parimat kvaliteedi ja hinna suhet.
Teenused Näidised Hinnad Disainitest Kontakt
Avaleht Hinnad
Aara disainibüroo
Inimlikud veebilehed
Disaininäidised