Koduleheküljed eriline Koduleheküljed lisaks

kodulehe tegemine
Koduleheküljed
Aara disainibüroo teeb lehekülgi, mis näevad head välja ja mida on peale valmimist lihtne hallata ning peale selle saavutavad need otsingumootorites häid indekseeringuid.

Uute lehekülgede puhul alustame konsultatsioonidest, vajaduste ja eesmärkide väljaselgitamisest, konkurentide lehekülgede analüüsimisest; leiame üheskoos optimaalsed funktsioonid ja lepime kokku tehtavates töödes lähtuvalt just Teie vajadustest. Nii saate olla kindlad, et leheküljed täidavad just neid eesmärke, mida on Teie äri eduks vaja.  

Kodulehekülje välisilme määrab visuaaldisain, mille loome just Teie firma tegevusest ja identiteedist lähtuvalt. Vajadusel töötleme visuaalmaterjali – graafikat ja fotomaterjali, et see sobituks lehekülje disainiga. Pakume ka tekstide toimetamise ja tõlkimise võimalust.   

Aara disainibüroo on tuntud enda võimalusterohke, kuid siiski lihtsalt kasutatava originaalse sisuhaldussüsteemi poolest, mis võimaldab lehekülgi piiramatult juurde luua, neid menüüdes nihutada ja kustutada. Sisuhaldussüsteemi kaudu saab  toimetada ja lisada tekste, illustratsioone ja üles laadida dokumentide faile. 

Me hindame klientide aega kõrgelt, seepärast lepime kokku tähtaegades, mida me suudame reaalselt täita. Enamasti töötame lubatust kiiremini ja kvaliteetsemalt, sest klientide rahulolu on meile parimaks preemiaks. Lõppude lõpuks tahame ju, et soovitaksite meie tööd ka teistele tuttavatele firmajuhtidele.  

Kodulehtede laitmatu töötamise ja programmipoolel vajalike konfigureeringute tegemiseks pakume kodulehekülje valmimisjärgset hooldus- ja garantiiaega, mis võib kesta mõnest kuust mitmete aastateni. Meie suurimaks sooviks on, et koduleheküljed töötaksid laitmatult ja teeksid korralikult seda, milleks nad loodud on.    

Teenused Näidised Hinnad Disainitest Kontakt
Avaleht Koduleheküljed
Aara disainibüroo
Inimlikud veebilehed
Disaininäidised