Sisuhaldussüsteemid eriline Sisuhaldussüsteemid lisaks

kodulehe tegemine
Sisuhaldussüsteemid
Aara disainibüroo on tuntud enda töökindla ja võimalusterohke sisuhaldussüsteemi poolest. Lihtsalt kasutatav originaalne sisuhaldussüsteem võimaldab lehekülgi piiramatult juurde luua, neid menüüdes nihutada ja kustutada. Sisuhaldussüsteemi kaudu saab lehekülgedel toimetada ja lisada tekste, illustratsioone ja üles laadida dokumentide faile.

Sisuhaldussüsteemi töökindlust on testitud kõikide enamkasutatavate brauseritega. Kuna oleme sisuhaldussüsteemi ise programmeerinud, siis saame anda garantii kõigi enamlevinuimate brauserite jaoks ja osutada professionaalset garantiihooldust. Meie sisuhaldussüsteem on võrreldes konkureerivate süsteemidega tunduvalt töökindlam ja ergonoomilisema kasutusega.


Tekstiredaktor võimaldab teksti lihtsalt ja käepäraselt formaatida, ilma igasuguste tehniliste eelteadmisteta.
See sisaldab tekstiredaktorit, mille abil saab lehekülgede tekste toimetada, neid leheküljel joondada, lisada ja toimetada tabeleid, lisada lihtsate vahenditega linke ja kasutada muid enamkasutatavates tekstitöötlusprogrammides olevaid võimalusi. 

Aara disainibüroo tekstiredaktor on tänu visuaalselt haaratavale ja loogilisele ülesehitusele lihtsalt ja intuitiivselt kasutatav ka vähemate arvutikasutuskogemustega inimestele.

Illustratsioonide lisamine on lihtne. On võimalik lisada mitmes erinevas graafikaformaadis illustratsioone. Vajadusel loome võimalused suuremate pildifailide vähendamiseks soovitud mõõtmeteni ja piltide teravustamiseks peale mõõtmete vähendamist.
Illustratsioonide mõõtmete muutmisel rakendatakse serveripoolsel failide töötlemisel teravustamisfiltreid, mis ei jäta pilte häguseks.
Teenused Näidised Hinnad Disainitest Kontakt
Avaleht Sisuhaldussüsteemid
Aara disainibüroo
Inimlikud veebilehed
Disaininäidised